Body Shape Vacu Activ

Vacu activ Body Shape jest nowym, niepowtarzalnym urządzeniem do odchudzania. Umożliwia ćwiczenie na bieżni, stepperze lub rowerku wykorzystując wiele korzyści podciśnienia i podczerwieni. Urządzenie skonstruowano tak by spełniało oczekiwania zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Podczas projektowania i wdrażania body shape, Vacu Activ koncentrowało się na wymaganiach stawianych przez klientów. Od samego początku naszą intencją było stworzenie urządzenia spełniającego najbardziej podstawowe oczekiwania:
- funkcjonalność
- rezultaty
- prostota użytkowania
- nowoczesny design

Bodyshape spełnia wszystkie te wymogi.

FUNKCJONALNOŚĆ

Technologie zastosowane w urządzeniu Body Shape spotykane są na rynku od wielu lat, dzięki czemu zostały dokładnie sprawdzone pod względem efektów ich działania. Obserwacje ich wpływu na organizm człowieka pozwoliły na opracowanie metody połączenia kilku elementów w jednym urządzeniu, w celu zintensyfikowania ich rezultatów.

- aromaterapia
- chromoterapia
- elektrostymulacja
- jonizacja powietrza
- podczerwień IR
- fotoodmładzanie LED Kolagen
- ozonoterapia
- podciśnienie
- bryza

Bodyshape, modelowanie sylwetki Pruszcz Gdański

REZULTATY

bodyshape-foto2Ciągle próbujesz osiągnąć idealne rozmiary ? Twoja dieta nie działa ? Od teraz nie musisz się już martwić.

Body shape pozwoli ci spalić do 5000 kalorii w ciągu jednej sesji treningowej. Wszystkie zastosowane technologie mają na celu zwiększenie zapotrzebowania mięśni na energię. Energię powstałą w wyniku spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki urządzeniu body shape zgubisz zbędne kilogramy bez konieczności stosowania specjalnej diety.