Body Wrapping (cynamonowy, czekoladowy):

Zabieg powstał z myślą o osobach, które mają problemy z utrzymaniem optymalnej masy ciała, właściwej proporcji tkanek oraz zachowaniem zdrowej struktury skóry. Body Wrapping to zabieg doskonale rzeźbiący sylwetkę, wyszczuplający i modelujący ciało. Pomaga realnie odchudzić takie partie ciała jak uda, pośladki, biodra czy brzuch. Do zabiegu wykorzystuje się kosmetyki o aktywnych składnikach powodujących spalenie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zabieg przywraca naturalną jędrność skóry.

Zabieg polega na owinięciu ciała folią zabiegową, na które uprzednio został nałożony specjalny preparat z dużą zawartością esencji aromatycznych i maska. Stosuje się go w celu pobudzenia krążenia krwi i limfy, a co za tym idzie usunięcia z organizmu produktów przemiany materii oraz toksyn. Przyczynia się do wyszczuplenia konkretnych partii ciała oraz poprawia wygląd skóry, która po zabiegu staje się gładka i jędrna.

Zalety zabiegu:

Wyszczuplone, wymodelowane, odżywione i nawilżone ciało, poprawione mikrokrążenie oraz podniesiona elastyczność i jędrność skóry. Tkanka łączna jest wzmocniona, a skóra napięta. Pierwsze efekty widoczne są już po 1-2 zabiegach, natomiast jeśli chcemy osiągnąć znaczącą poprawę naszej sylwetki konieczna jest cała seria zabiegów (ok 8-10 zabiegów). Później wystarczy już tylko podtrzymywać efekty w postaci jednego zabiegu w miesiącu.

Body Wrapping (cynamonowy, czekoladowy) Pruszcz Gdański