Bodyshape

Body Shape jest nowym i jedynym w swoim rodzaju urządzeniem do odchudzania. Umożliwia ćwiczenie na bieżni, stepperze lub rowerku wykorzystując wiele korzyści podciśnienia i podczerwieni IR. Urządzenie skonstruowano tak by spełniało oczekiwania zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Podczas projektowania urządzenia firma skoncentrowała się na wymaganiach stawianych przez dotychczasowych Klientów. Dzięki temu powstało urządzenie, które łączy w sobie sprawdzone technologie, między innymi:
- aromaterapia
- chromoterapia
- elektrostymulacja
- jonizacja powietrza
- podczerwień IR
- ozonoterapia
- podciśnienie

Bodyshape, modelowanie sylwetki Pruszcz Gdański

Nawet 5000 kalorii w 30 minut!

Body Shape pozwoli Ci spalić do 5000 kalorii w ciągu jednej sesji treningowej. Wszystkie zastosowane w urządzeniu technologie mają na celu zwiększenie zapotrzebowania mięśni na energię. Energię powstałą w wyniku spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki urządzeniu Body Shape zgubisz zbędne kilogramy bez konieczności stosowania rygorystycznej diety.

Obsługa urządzenia Body Shape jest maksymalnie uproszczona, a menu intuicyjne. Wystarczy raz skorzystać z urządzenia by nauczyć się obsługi. Nie jest wymagana obsługa wykwalifikowanego personelu.  Podczas treningu możesz modyfikować według własnych potrzeb takie parametry jak: podciśnienie, nachylenie bieżni, podczerwień, prędkość itp.