Masaż twarzy kosmetyczny:

1. Kolagenowy Zastrzyk Młodości - masaż działa liftingująco, spłyca zmarszczki, poprawia owal twarzy, działa odmładzająco i przeciwstarzeniowo.

2. Gwiezdny Blask - ekstrakt z pereł, wykorzystywany w medycynie chińskiej, o nadzwyczajnym działaniu przeciwzmarszczkowym i przeciwrodnikowym. Złoto koloidalne stymuluje syntezę kolagenu, działa kojąco i antybakteryjnie.

3. Pajęcza Sieć - ekstrakt z Arniki Górskiej, wzmacnia oraz uszczelnia naczynia krwionośne, działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.

4. Detoks Q10 - Koenzym Q10 to silny antyoksydant i stymulator procesów życiowych komórek. Dla cery niedotlenionej, narażonej na dym papierosowy i promienie słoneczne.

Masaż wykonujemy urządzeniem PC Face Gold 24, które pokryte jest 24 karatowym złotem. Dodatkowo podczas masażu skóra poddawana jest drganiom (blisko 6000 razy na minutę), które stymulują skórę. Ujemne jony złota na skutek wibracji maja tą samą długość fal co ładunki elektryczne w ludzkim ciele. Potencjał równowagi elektrycznej stymuluje metabolizm komórkowy, niweluje obrzęki, aktywuje komórki do odnowy, rozjaśnia przebarwienia i spłyca zmarszczki.

Zalety zabiegu:
- limfatyczny detoks
- działanie liftingujące
- spłyca zmarszczki
- wysmuklenie twarzy, poprawa owalu twarzy
- rozjaśnienie, wygładzenie skóry
- działanie odmładzające i przeciwstarzeniowe.

Face Gold 24k