Rollshape – roll masaż:

Głównym celem roll masażu jest uzyskanie szczupłej wymodelowanej sylwetki bez większego wysiłku, w krótkim czasie. Jest to urządzenie opierające się na metodzie masażu rolkowego. Rolki obracają się wokół własnej osi. Przyjmując odpowiednie pozycje masuje się poszczególne części ciała ze szczególnym naciskiem na problematyczne partie ciała, które chcemy wymodelować. Obecny u nas roll masaż może służyć również profesjonalnym sportowcom zarówno jako przygotowanie mięśni do treningu jak i rozluźnienia po wyczerpujących ćwiczeniach. Wspomaga procesy rehabilitacji, wykorzystywany jest przez osoby szukające odprężenia po ciężkim dniu.

W naszym Rollshape zastosowano:

Podczerwień - jej zastosowanie rozszerza naczynia krwionośne, pozbywamy się z organizmu dużych ilości nagromadzonych toksyn zalegających w głębszych warstwach skóry. Nagrzewanie ciała dodatkowo wpływa na rozluźnienie mięśni dzięki czemu zabieg jest bardziej skuteczny. Podczerwień dzięki swoim właściwościom jest jedną z najpopularniejszych obecnie terapii.

Kolagen - starzejąca się skóra jest zwiotczała, przesuszona i pojawiają się na niej zmarszczki. Wynika to ze zmian zachodzących w podstawowym budulcu skóry: kolagenu. Z wiekiem ilość kolagenu maleje, a włókna kolagenowe ulegają zgrubieniu. Aby temu zapobiec w naszym urządzeniu zastosowane jest promieniowanie o odpowiednio dobranej długości fali. Synergiczne działanie promieniowania w widoczny sposób wpływa na procesy naprawcze skóry, dodatkowo wspierane przez działanie masażu.

Chromoterapia - oddziaływanie odpowiednio dobranymi kolorami na organizm. Zmienne barwy światła mają znaczący wpływ na wywoływanie reakcji hormonalnych w ciele. Dzięki tej terapii możemy zwiększyć odporność oraz przywrócić równowagę organizmu.

Jonizacja powietrza - współczesne środowisko pełne jest jonów dodatnich, wytwarzanych przez sprzęt elektroniczny. Przebywanie w takim otoczeniu wpływa na uczucie senności, złe samopoczucie oraz odczucie zmęczenia. Jonizacja uzupełnia powietrze w zdrowotne jony, dzięki czemu czujemy się lepiej, a nasz organizm dostaje porcję potrzebnej mu energii.

Jak przygotować się do roll masażu:

- przygotuj wygodny strój, nieograniczający ruchów np. leginsy lub grube rajstopy, skarpetki, sportowy top lub t-shirt
- przed masażem należy zdjąć całą biżuterię i związać włosy (wymagane ze względów bezpieczeństwa)
- masaż zaczynamy od najmniejszych wartości w celu przyzwyczajenia organizmu
- zalecamy pierwsze 2 spotkania dzień po dniu, następnie 1 dzień przerwy i kolejne spotkania 2 razy w tygodniu
- przed masażem zalecane jest nasmarowanie skóry specjalnym produktem drenującym (dostępny w salonie)
- nie jemy i nie pijemy podczas masażu
- w dniu masażu zalecane jest wypicie 1.5 litra wody.

Uwagi: Po pierwszym masażu w danym dniu mogą wystąpić: ból głowy, ból i opuchnięcia miejsc masowanych, zmęczenie, senność, wzmożona potliwość. Jest to naturalna reakcja organizmu na masaż.

Rollshape, roll masaż Pruszcz Gdański

Efekty zabiegu:

- poprawa krążenia krwi i limfy
- zmniejsza zatrzymanie się wody
- mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej
- modelowanie sylwetki
- pomniejszenie objętości masowanych partii ciała
- redukcja cellulitu (wystarczy ok 6 tygodni regularnych zabiegów)
- poprawa przemiany materii
- ujędrnienie skóry
- wspomaga proces odchudzania
- wzmacnia i stymuluje pracę mięśni oraz wygładza i ujędrnia skórę
- detoksykacja organizmu (pozbycie się toksyn)