Rower Infrashape Horizontal

Urządzenie Infra Shape jest wynikiem wieloletnich badań mających na celu poszerzenie wiedzy o procesach przemiany materii i odkładania tłuszczu w organizmie. Wnioski wyciągnięte z badań pozwoliły stwierdzić, że tłuszcz najczęściej odkłada się tylko w niektórych partiach ciała.
Następnie osoby biorące udział w testach poddano ćwiczeniom mającym na celu spalenie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo część osób ćwiczyła z wykorzystaniem ukierunkowanych bodźców zewnętrznych.
Obserwacje pozwoliły dojść do wniosków, że stosowanie promieni podczerwonych na miejsca gdzie najczęściej odkłada się tłuszcz, pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów i szybciej cieszyć się z upragnionej sylwetki.

Funkcjonalność

Infrashape to rewolucyjne połączenie ćwiczeń na rowerku leżącym z ukierunkowanymi promieniami podczerwonymi i kollagenem. Zabieg odbywa się na specjalnie wyprofilowanym krześle pozwalającym zachować optymalną postawę i zaangażować odpowiednie partie mięśni.

Ćwiczysz, leżąc i oglądając tv – to tylko w Infrashape Horizontal.

Bezpieczeństwo

Infrashape Horizontal jest również dla ludzi otyłych, dla których pozycja tradycyjna na rowerze pionowym stanowi zbyt duże obciążenie i dla tych, którym jazda na pionowym rowerze wydaje się być mało komfortowa.

Urządzenie to wspomagane przez technologię ćwiczeń w podciśnieniu – „vacu” i podczerwieni ?infrared? pomaga zrzucić zbędne kilogramy, zachować smukłą sylwetkę, poprawić wydolność organizmu, a nawet uelastycznić skórę.

Pozycja leżąca podczas treningu odciąża kręgosłup!

Ze względu na charakterystyczną pozycję leżącą przyjmowaną podczas treningu polecane jest przede wszystkim osobom cierpiącym na rozmaite schorzenia kręgosłupa i bóle pleców.

W pozycji horyzontalnej osoby takie nie są narażone na kontuzje, ponieważ pozycja ta w znaczny sposób odciąża kręgosłup i stawy, przez co jest zdecydowanie łatwiejszym urządzeniem i nie wymaga od klientów dużego wysiłku fizycznego. Stanowi to ciekawą alternatywę dla innych urządzeń tego typu, generujących większą dawkę wysiłku.