Pozbądź się wszystkich niedoskonałości!

Włoska firma Arosha specjalizuje się w ekspresowych programach antycellulitowych i wyszczuplających (zabiegi Arosha bandaże). W ramach działalności naszego salonu mogą Państwo skorzystać z dobrodziejstw bandaży i kremów do pielęgnacji ciała firmy Arosha. Produkty tej firmy bogate są w składniki odżywcze, które skutecznie redukują niedoskonałości skóry, takie jak cellulit czy utrata jędrności i elastyczności.

Otoczona przyjemnym okładem skóra stopniowo absorbuje główne składniki aktywne zawarte w produktach. Już po 30 minutach dają się zaobserwować widoczne efekty: bardziej zwarta i nawilżona skóra, ale przede wszystkim utrata centymetrów już po pierwszym zabiegu. Poza utratą kilku centymetrów w obwodzie, produkty Arosha gwarantują optymalne rezultaty w walce z niedoskonałościami skóry takimi jak cellulit, skórka pomarańczowa, zastoje wodne, utrata wiotkości i sprężystości.

Arosha oferuje gotowe procedury zabiegowe opracowane we współpracy z najlepszymi ekspertami z całego świata w dziedzinie modelowania sylwetki. Odpowiednio dobrane składniki aktywnie szybko wnikają w głębokie warstwy naskórka, wywołując efekt oczyszczenia i detoksykacji.

Produkty Arosha wykorzystuje się do modelowania następujących partii ciała:
- brzuch i pośladki
- nogi i pośladki
- ramiona
- biust

Zabieg antycellulitowy Arosha

Dlaczego Arosha?

Arosha to specjalistyczne produkty na każdy rodzaj niedoskonałości:
- otyłość
- brak elastyczności
- atonia
- cellulit obrzękowy
- cellulit włóknisty
- skórka pomarańczowa
- skóra odwodniona
- zastoje wodne