VACU BIEŻNIA

BODYSHAPE

Body Shape jest nowym i jedynym w swoim rodzaju urządzeniem do odchudzania. Umożliwia ćwiczenie na bieżni, stepperze lub rowerku wykorzystując wiele korzyści podciśnienia i podczerwieni IR.

EFEKTY BODYSHAPE

USUWA

tkankę tłuszczową

USPRAWNIA

krążenia krwi i limfy

POPRAWIA

kondycję oraz siłę

PRZYSPIESZA

proces odchudzania

OBSŁUGA URZĄDZENIA

Body Shape pozwoli Ci spalić do 5000 kalorii w ciągu jednej sesji treningowej. Wszystkie zastosowane w urządzeniu technologie mają na celu zwiększenie zapotrzebowania mięśni na energię. Energię powstałą w wyniku spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki urządzeniu Body Shape zgubisz zbędne kilogramy bez konieczności stosowania rygorystycznej diety. Obsługa urządzenia Body Shape jest maksymalnie uproszczona, a menu intuicyjne. Wystarczy raz skorzystać z urządzenia by nauczyć się obsługi. Nie jest wymagana obsługa wykwalifikowanego personelu.  Podczas treningu możesz modyfikować według własnych potrzeb takie parametry jak: podciśnienie, nachylenie bieżni, podczerwień, prędkość itp.

PRZEBIEG ZABIEGU

Podczas zabiegu zakładany jest specjalny skafander, który składa się z pustych komór, stopniowo napełnianych powietrzem. Najpierw napełniane są komory w kostkach, poprzez łydki aż do góry. Powietrze wywołuje nacisk na poszczególne części ciała, przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych. Taki mechaniczny drenaż pozwala dokładnie oczyścić wszystkie tkanki z zalegających toksyn i usunąć nadmiar wody z organizmu. 30 minutowy zabieg presoterapi odpowiada 2 godzinnemu masażowi klasycznemu.