ZABIEGI AROSHA

Włoska firma Arosha specjalizuje się w ekspresowych programach antycellulitowych i wyszczuplających (zabiegi Arosha bandaże).

EFEKTY ZABIEGÓW AROSHA

REDUKUJĄ

niedoskonałości skóry

POPRAWIA

jędrność skóry

POMAGA

w walce z celulitem

NAWILŻA

i odżywia skórę

PRZEBIEG ZABIEGU

W ramach działalności naszego salonu mogą Państwo skorzystać z dobrodziejstw bandaży i kremów do pielęgnacji ciała firmy Arosha. Produkty tej firmy bogate są w składniki odżywcze, które skutecznie redukują niedoskonałości skóry, takie jak cellulit czy utrata jędrności i elastyczności.

Otoczona przyjemnym okładem skóra stopniowo absorbuje główne składniki aktywne zawarte w produktach. Już po 30 minutach dają się zaobserwować widoczne efekty: bardziej zwarta i nawilżona skóra, ale przede wszystkim utrata centymetrów już po pierwszym zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU

Podczas zabiegu zakładany jest specjalny skafander, który składa się z pustych komór, stopniowo napełnianych powietrzem. Najpierw napełniane są komory w kostkach, poprzez łydki aż do góry. Powietrze wywołuje nacisk na poszczególne części ciała, przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych. Taki mechaniczny drenaż pozwala dokładnie oczyścić wszystkie tkanki z zalegających toksyn i usunąć nadmiar wody z organizmu. 30 minutowy zabieg presoterapi odpowiada 2 godzinnemu masażowi klasycznemu.