KOSMETYCZNY

MASAŻ TWARZY

Masaż wykonujemy urządzeniem PC Face Gold 24, które pokryte jest 24 karatowym złotem. Dodatkowo podczas masażu skóra poddawana jest drganiom (blisko 6000 razy na minutę), które stymulują skórę.

EFEKTY PRESOTERAPII

USUWA

rozbitą tkankę tłuszczową i produkty przemiany materii

USPRAWNIA

krążenia krwi i limfy

OCZYSZCZA

oraz odżywia cały organizm

PRZYSPIESZA

proces odchudzania i odżywia skórę

RODZAJE ZABIEGÓW

1. Kolagenowy Zastrzyk Młodości – masaż działa liftingująco, spłyca zmarszczki, poprawia owal twarzy, działa odmładzająco i przeciwstarzeniowo.

2. Gwiezdny Blask – ekstrakt z pereł, wykorzystywany w medycynie chińskiej, o nadzwyczajnym działaniu przeciwzmarszczkowym i przeciwrodnikowym. Złoto koloidalne stymuluje syntezę kolagenu, działa kojąco i antybakteryjnie.

3. Pajęcza Sieć – ekstrakt z Arniki Górskiej, wzmacnia oraz uszczelnia naczynia krwionośne, działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.

4. Detoks Q10 – Koenzym Q10 to silny antyoksydant i stymulator procesów życiowych komórek. Dla cery niedotlenionej, narażonej na dym papierosowy i promienie słoneczne.

PRZEBIEG ZABIEGU

Podczas zabiegu zakładany jest specjalny skafander, który składa się z pustych komór, stopniowo napełnianych powietrzem. Najpierw napełniane są komory w kostkach, poprzez łydki aż do góry. Powietrze wywołuje nacisk na poszczególne części ciała, przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych. Taki mechaniczny drenaż pozwala dokładnie oczyścić wszystkie tkanki z zalegających toksyn i usunąć nadmiar wody z organizmu. 30 minutowy zabieg presoterapi odpowiada 2 godzinnemu masażowi klasycznemu.