ROLLSHAPE

ROLL MASAŻ

Głównym celem roll masażu jest uzyskanie szczupłej wymodelowanej sylwetki bez większego wysiłku, w krótkim czasie. Jest to urządzenie opierające się na metodzie masażu rolkowego.

EFEKTY ROLLSHAPE

REDUKCJA

celulitu i ujędrnienie skóry

MODELUJE

sylwetkę i rozluźnia mięśnie

WSPOMAGA

proces rehabilitacji

WPŁYWA

procesy naprawcze skóry

PRZEBIEG ZABIEGU

Rolki obracają się wokół własnej osi. Przyjmując odpowiednie pozycje masuje się poszczególne części ciała ze szczególnym naciskiem na problematyczne partie ciała, które chcemy wymodelować. Obecny u nas roll masaż może służyć również profesjonalnym sportowcom zarówno jako przygotowanie mięśni do treningu jak i rozluźnienia po wyczerpujących ćwiczeniach. Wspomaga procesy rehabilitacji, wykorzystywany jest przez osoby szukające odprężenia po ciężkim dniu.

PRZEBIEG ZABIEGU

Podczas zabiegu zakładany jest specjalny skafander, który składa się z pustych komór, stopniowo napełnianych powietrzem. Najpierw napełniane są komory w kostkach, poprzez łydki aż do góry. Powietrze wywołuje nacisk na poszczególne części ciała, przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych. Taki mechaniczny drenaż pozwala dokładnie oczyścić wszystkie tkanki z zalegających toksyn i usunąć nadmiar wody z organizmu. 30 minutowy zabieg presoterapi odpowiada 2 godzinnemu masażowi klasycznemu.